Gyvenimo citrinos

Pokalbis LRT laidoje GYVENIMO CITRINOS su Lavija Šurnaite apie mano kelionę skyrybų link, toksiškus santykius, kaip jie formuojasi ir kaip iš jų išsivaduoti, apie sveikimą ir iššūkius keliaujant jo link.

Lauksiu jūsų klausimų ir komentarų čia, mano FB ir elektroniniu paštu!

Patinka turinys?

Kviečiu prenumeruoti mano naujienlaiškius!

2 Komentarai

 • Judita Andrijauskienė

  Sveiki, Vitalija, perklausiau laidą “Gyvenimo citrinos”, pirmą kartą jus pastebejau Beatos laidoje “Gero gyvenimo receptai”. Man aktualu skyrybos, situacija vyro atžvilgiu sakyčiau labai panaši (megeria, nerūko, nemuša, bet tikrai nrsupranta apie ką aš kalbu santykių tema, žmonių tarpusavio ryšio tema). Noriu skirtis, turiu du vaikus, berniukai, šiuo metu isgyvenu sunkią santykių situaciją su vaikais, jie sukasi nuo manęs, manęs nenori, nepakenčia ir t.t.. bandant užmegzti pokalbį su jais , kodėl taip yra,jie dar sunkiai manau gali įvardinti savo būseną, bet iš to ką jie sako galiu daryti prielaidą jog tai yra dėl mano elgesio su tėčiu…..kokia buvo jūsų situacija skyrybu metu,kaip jautėsi jūsų vaikai, ar jie vienateiksmiskai rinkosi jis, ar nie turejo galimybę rinktis?
  Taip pat įdomu, kaip sekėsi su finansiniais ir nekilnojamojo turto reikalais palikus vyra, išėjote jūs, mano pasirinkimas taip pat būtų toks, kad išeinu aš, manes netenkina tai kas mes esame dabar, ar jūs turėjote kur eiti, kokia buvo situacija, kaip su ja susitvarkėte?
  Ieškau minčių, palaikymo, ir variantų. Noriu skirtis, bijau žengti žingsnius, nežinau kokius veiksmus daryti…
  Dėkoju jei pasidalinsite.

  Judita

  • Vitalija

   Laba diena, Jurgita. Perskaičiau jūsų žinutę. Mielai atsakyčiau jums. Galite paskambinti man, jei norėsite, prie kontaktų nurodytu telefonu. Аrba parašyti messenger programėlėje – bus patogiau. Linkėjimai!

Palikti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *