Paskaita tėvams „Bausti ar užjausti: auklėjimas be dramų“

Naujausi smegenų vystymosi tyrimai ir jais paremtos vaikų auklėjimo rekomendacijos
Artimiausi susitikimai 2016 05 30.

Ir vėl sudaužė, išpylė, sutrenkė?.. Atrodo, kad viską daro tyčia: provokuoja, neklauso, erzina?.. Ir net jei esi geriausia mama ar tėtis, nebežinai, ko griebtis, ir jauti, kad tuoj tuoj ir pratrūksi? Kaip pasielgti: bausti ar mylėti?..

Jei atpažįsti šias situacijas, ši paskaita kaip tik Tau!Jos metu kalbėsime:

·         kaip vystosi mūsų vaikų smegenys, o kartu ir gebėjimai protingai bei ramiai reaguoti į krizines situacijas (nuovargis, konfliktas ir kt.);
·         kokios krizinių situacijų valdymo bei auklėjimo technikos yra efektyviausios ir labiausiai rekomenduojamos specialistų: bausmė, atskyrimas, palaikymas ir kt.;
·         kokie būdai mums padeda pasiekti norimą trumpalaikį efektą (vaikais elgiasi tinkamai DABAR) ir ilgalaikį tikslą (užauga savarankiška, pozityvi, atsakinga asmenybė).

Paskaita skirta visiems tėvams, kurie ieško atsakymų, kaip geriausia auklėti savo vaikus: nuo besilaukiančių tėvų iki auginančių paauglius.

Paskaitos trukmė – 1,5 val. + 30 minučių diskusijai.
Paskaitos data:  2016 m. gegužės 30d. 18.30-20.30 val..
Registracija pildant anketą.
Paskaitos kaina: 15 eurų žmogui, 25 eurai porai. Jei ši suma jums per didelė, pažymėkite tai registruodamasi – kaina neturėtų būti kliūtis dalyvauti. Apmokėjimas iš anksto pavedimu. Rekvizitai siunčiami užsiregistravusiems.

Paskaita paremta D. Siegel ir T. P. Bryson, N. Doidge, O. Sacks, D. Goleman knygomis.

Mokslininkai teigia, kad nukreipdami vaiko elgesį pageidaujama linkme formuojame jo ilgalaikes vertybines nuostatas ir elgesio modelius.
Mokslininkai teigia, kad nukreipdami vaiko elgesį pageidaujama linkme formuojame jo ilgalaikes vertybines nuostatas ir elgesio modelius. Ar visada tai žinome ir suprantame?