Rekomendacijos

ASTA IVAŠKEVIČIŪTĖ
Knygos „Laisvė būti savimi“ autorė, lektorė, VšĮ Santykių ir saviraiškos studija įkūrėja

2018 m. lapkritį išėjo mano pirmoji knyga „Laisvė būti savimi“, o Vitalija yra ir buvo mudviejų su knyga globėja. Ji labai padėjo man kitomis akimis pažvelgti į tai, ką noriu pasakyti skaitytojui. Ilgai buvau užstrigusi, nes žinojau tik tai, ko nenoriu rašyti, kokios knygos nenoriu kurti. Susitikusi su Vitalija išsilaisvinau iš savo baimių ir pagaliau ėmiau galvoti ne apie tai, ko nenoriu, o apie tai, ko noriu. Perskaičiusi naujų jos sukurtų mokymų aprašymą mielai ir pati prisijungsiu, esu tikra, kad gausiu daug naudingų žinių, įžvalgų bei įkvėpimo mano antrajai knygai, kurią jau rašau. Labai džiaugiuosi šiuo naujuoju Vitalijos projektu, manau jis atneš didelį gėrį visiems, kurie trokšta įgyvendinti savo svajonę – išleisti knygą ir prabilti tūkstančiams žmonių.

VILIUS KOČIUBAITIS
Romano „Afganistano daktaras“ autorius, karo medikas


Esu kelių knygų autorius, tačiau Vitalijai esu nuoširdžiai dėkingas už tą indėlį, nuoširdžius patarimus, korekcijas ir nemenkas leidybos pastangas, kad mano „Afganistano daktaras“ išvystų dienos šviesą.
Vitalija nepaprastai, kūrybinga ir charizmatiška asmenybė. Įdomi ir profesionali rašytoja, kurios patarimais ir įžvalgomis gali pasikliauti kiekvienas autorius, tiek žinomas, tiek pradedantis.
Esu įsitikinęs, kad Vitalija ir jos projektas, kūrybinio proceso išmanymas ir neabejotini literatūriniai gebėjimai yra tai, ko ypač trūksta pradedantiems kurti autoriams.
Nepraleiskite progos kartu su Vitalija pasinerti į dar neatrastą kūrybos pasaulį.
Neabejokite! Ir tada jūsų Jūsų kūriniais mėgausis ir žavėsis tie, kuriems yra svarbi knyga, kurie gyvena literatūra ir jos magija.

LAIMA VINCĖ SRUOGINIS
Kūrybinio rašymo dėstytoja, vertėja, romano „Tai ne mano dangus“ autorė

Pažįstu Vitalija jau kelerius metus. Susipažinome per PDR. Vitalija kaip poetė, knygų „pribuvėja“ ir žmogus yra mane daug kartų įkvėpusi. Jinai tiesog skleidžia kūrybingumą. Rekomenduoju jos kursą. Vitalijos kūrybinė dvasia kartu su jos patirtimi leidžiant knygas didelėje leidykloje yra retas eėrinys, kuriuo ji noriai dalinasi su kitais.

KAROLIS PETRYLA
Rašytojas, teisininkas, verslo konsultantas

Vitalija yra nuostabus asmuo, kuris pasirūpina kiekviena detale, nukreipia tinkama linkme. Vitalija turi patirties tiek kaip rašytoja, tiek kaip puikiai išmananti leidybos verslą, todėl, patikėjus į jos rankas savo pirminį rankraštį, gali laukti stebuklo, kuris nustebins ir patį rašytoją. Vitalija pasirūpins, kad rašytojas užsiimtų tuo, kas jį labiausiai traukia – rašymu ir jos dėka rašymas taps knyga, besipuikuojančia knygynuose. Todėl ypač rekomenduoju šiuos mokymus norintiems pradėti rašyti, bet bijantiems pradėti ar nežinantiems nuo ko pradėti, šie mokymai būtini tiems, kurie jau rašo, bet dar nesusidūrė su leidybos verslu, tai padės išvengti dažniausių rašytojų klaidų. Džiaugsmingo Jums visiems kelio, kuriuo kartu su Jumis eis Vitalija, link savo knygos turėjimo rankose!

INDRĖ VALANTINAITĖ
Poetė

Būtent Vitalijos dėka „Trumpametražiai“ būtent tokie, apie kokius svajojau. Ji man tapo gerąja fėja, stebukladare, nes dar niekad iki tol knygos leidybos procesas nebuvo toks lengvas ir fainas. Tai nepaprastai kūrybiškas, talentingas, bet ir stipriai išreikšto racionalaus prado žmogus.

VYTAUTAS JANČIAUSKAS
Santykių konsultantas, lektorius, knygos „Mūsų santykių ritualiai“ autorius

Labai rekomenduoju pasikliauti Vitalijos patirtimi ir rekomendacijomis. Man ji labai padėjo leidžiant pirmąją knygą ir derinanti procesus dėl kitų knygų. Jos akys žiba knygomis, jos širdis myli tekstus, o siela tikriausiai gyvena literatūroje. Tikrai pastebėsite tai vos tik ją sutiksite. Norėčiau, kad šie mokymai būtų buvę prieš man pradedant rašyti, tikriausiai būčiau sutaupęs kokius metus laiko ir kelis tūkstančius eurų. Rekomenduoju ir linkiu sėkmės kūryboje. Turėsite puikią gidę. Rekomendacija nuoširdi ir neužsakyta ?