Atsiliepimai apie paskaitas ir konsultacijas su dula Vitalija

Čia rasite laiškus tų mamų ir tėčių, kurie lankėsi mano paskaitose, skirtose pasirengimui tėvystei, besilaukiančių mamų susitikimuose ar individualiose konsultacijose.
Būčiau dėkinga, jei atsiliepimą paliktumėte ir jūs.

GIEDRĖS ATSILIEPIMAS

Lankiau Vitalijos vestus susitikimus Besilaukiančių mamų klubelyje. Susitikimai labai patiko dėl dviejų dalykų. Pirma, buvo daug tiesiog naudingos praktiškos informacijos, kurios nebūna kituose seminaruose (pvz., visokiose besilaukiančių šeimų mokyklėlėse). Pavyzdžiui, kūdikių natūralioji higiena, kaip atsigauti po gimdymo, kūdikio kraitelis (kaip “pirmakartei” mamai iš pradžių labai neaiškūs tokie paprasti klausimai, kiek pirkti 56 dydžio marškinėlių? ar tikrai reikia kūdikiui nagų žirklučių? 🙂 ar reikia kūdikiui šampūno? ir kt.). Antra, susitikimuose Vitalija subūrė jaukią moterų grupelę, buvo patenkintas poreikis, kad besilaukiančiai moteriai gera būti tarp kitų besilaukiančių.

VILMOS ATSILIEPIMAS

Ačiū, Vitalija, už visas žinias, kuriomis daliniesi su jaunomis, besilaukiančiomis šeimomis, tai didelė dovana! Mūsų šeima per tavo paskaitas sužinojo apie tuo metu negirdėtus dalykus (natūrali kūdikių higiena; pasiruošimas psichologiškai saugiam gimdymui; ir pan.); padrąsinai imtis vystiklystės šiais vienkartinių sauskelnių laikais; ir dar daug visokio gėrio apkalbėjom. Nuoširdus ačiū tau!

DALIOS ATSILIEPIMAS

Su vyru lankėm kursą besilaukiantiems, kaip pasiruošti leliuko atėjimui. Tai buvo antras mūsų vaikelis, tai daug ką žinojome, bet norėjome atnaujinti žinias. Patiko tai, kad nebuvo reklamos. Labai objektyviai.

EGLĖS ATSILIEPIMAS

Nors Besilaukiančiųjų klubą, vedamą Vitalijos, pradėjau lankyti prieš pat gimdymą, bet net tų kelių susitikimų pakako, kad įgaučiau ramybės ir pasitikėjimo, žinių ir pamokymų, kurių nerasi jokiuose mamoms skirtuose žurnaluose nei internetuose. Vitalija savo nuosavą patyrimą sustiprina remdamasi naujausių mokslinių tyrimų pavyzdžiais, nesibaimina demaskuoti pasenusių teorijų ir praktikų.

GINTARĖS ATSILIEPIMAS

Lankiau Vitalijos organizuojamus nėštukių susitikimus, kai laukiausi savo pirmagimio. Jau po pirmųjų pasisėdėjimų pasijutau atradusi kažką ypatingo, ko visą nėštumą iki tol nesąmoningai ieškojau, kas galiausiai padėjo man atrasti ir pamilti motinystę. Man reikėjo matyti, girdėti kitas mamas, jų nuojautas, džiaugsmus ir rūpestėlius, jų patirtis ir pasiruošimus – jaukiame rate, kur gali pasikalbėti, kaip niekur kitur. Tai nuramino, pakylėjo, padėjo patirti tas ypatingas laukimo būsenas sodriau ir džiaugsmingiau, padėjo suformuoti vidines nuostatas, kuriomis pradėjome savo tėvystės kelią šeimoje, o taip pat gavome daug praktiškos informacijos, kaip pasirengti naujam šeimos nariui. Vitalija yra įkvepianti moteris ir motina, o aplink ją susirenka tokios pat ypatingos sielos, kurių draugija praturtina. Rekomenduoju 🙂

ASTOS ATSILIEPIMAS

Labai naudingos, informatyvios, išsamios.

LAIMOS ATSILIEPIMAS

Dalyavau dviejose Vitalijos vestose paskaitose: apie alternatyvų kraitelį ir natūralią higieną. Natūralią higieną taikėme nuo vaiko gimimo, todėl auginimas su vystyklais buvo vienas džiaugsmas, o ne buities apsunkinimas, o be Vitalijos perduotos informacijos nebūtume to padarę, nebūtume buvę tokie jautrūs ir pastabūs savo vaikui. Žinios apie alternatyvų kraitelį išlaisvino nuo aplinkos spaudimo, nuo besaikės reklamos ir piršimo to, ko nei tavo vaikui, nei tau iš tiesų nereikia, kas gali tapti tiesiog bereikalingu balastu. Tai labai atitiko mūsų pasulėžiūrą ir gyvenimo būdą. Labai padėjo tai, jog Vitalija pati paskaitas vedė su savo kūdikiu, todėl puikiai buvo iliustruota praktiškai teorinė medžiaga.

GIEDRĖS ATSILIEPIMAS

Labai išsamios paskaitos, daug vaizdinių prienonių. Labai malonus Vitalijos balsas, todėl paskaitos tikrai neprailgsta 😉