KAIP PARAŠYTI KNYGĄ. Kūrybinio rašymo ir leidybos mokymai

„Kaip parašyti knygą“ – vienos dienos mokymai tiems, kurie nori perprasti knygos kūrimą bei tapimą autoriumi: kaip gimsta knygos idėja, turinys, koks yra leidybos procesas ir ką reikia žinoti apie tai, kaip pasiekti savo skaitytoją, t. y. knygos pardavimą.

Parašyti knygą gali būti jūsų svajonė. Arba tikslas. Ir netgi būtinybė. Parašyti knygą reiškia tapti autoriumi, kuris su kitais dalijasi tuo, kas jam pačiam svarbu, ką jis žino, geba bei supranta. Ir tai nėra paprasta.

Knyga – kaip ir žmogus. Ji unikali. Kiekvienas autorius atranda savo kalbą dėstyti mintims, savo būdą kurti turiniui. Kaip ir kiekviename kelyje, šiame taip pat mokomasi. Esu tikra, kad meistrais ne gimstama, bet tampama.

Rašytojo amato neišmoksite niekaip kitaip, tik rašydami. Kaip ir bet kur kitur, daug lengviau ir paprasčiau mokytis, kai turi mokytoją ir bendraminčių.

Dirbsime mažoje grupėje. Bus ir kūrybinio rašymo, ir leidybos teorijos bei praktinių užduočių, kurių metu didžiausią dėmesį skirsime ne bendriesiems leidybos dėsniams, bet konkrečiai kiekvieno iš dalyvių knygai.

Artimiausias laikas: 2019 m. sausio 12 d., 10-18 val.
Vieta: Vilnius. Konkreti vieta bus pranešta užsiregstravusiesiems.
Kaina: mokant iki gruodžio 31 d. – 150 eurų. Po gruodžio 31 d. – 170 eurų. Rekvizitai pranešami užsiregisravusiems. Registracija vyksta užpildant šią anketą.

Jei turite klausimų, skambinkite tel. 8 688 30494.

Apie mane:
VU baigiau literatūrologijos magistrą, studijavau doktorantūroje. Pasikeitus požiūriui, pasirinkau praktinį darbą, o ne akademinę karjerą, nors neatmetu galimybs į ją grįžti. Dėsčiau studentams. Vedžiau įvairius mokymus vaikams ir suaugusiems, rengiau kultūrinius ir visuomeninius renginius, kūriau autentiškas ugdymo programas.
Kaip kūrybinių tekstų, redaktorė, korektorė bei projektų vadovė autorė dirbau su įvairaus profilio leidiniais bei užsakovais. Kaip leidyklos projektų vadovė pradėjau dirbti su leidykla „Kitos knygos“, šiuo metu dirbu leidykloje „Alma littera“ su grožinės bei negrožinės lietuvių literatūros autoriais. Esu LRT laidos „Labas rytas, Lietuva“ knygų apžvalgininkė.
Esu išleidusi ir pristačiusi savo poezijos knygą „Kvėpuoju“, šiuo metu rašau knygą vaikams bei suaugusiesiems.