Vienos dienos mokymai „Kaip parašyti knygą“

„Kaip parašyti knygą“ – vienos dienos mokymai tiems, kurie nori perprasti, kaip kuriamos bei leidžiamos knygos ir kaip tampama autoriais. Mokymai padės perprasti pagrindinius knygos kūrimo, leidimo, platinimo bei viešinimo principus; suprasti, ką ir kam norite parašyti, taip pat kokia forma tai geriausia daryti; sužinosite apie dažniausiai pradedančių autorių daromas klaidas ir svarbiausius klausimus, kuriuos verta sau atsakyti prieš apsisprendžiant dėl knygos rašymo. Skaityti daugiau…

 

5 mintys apie “Vienos dienos mokymai „Kaip parašyti knygą“”

 1. Sveiki,

  labai rekomenduoju pasikliauti Vitalijos patirtimi ir rekomendacijomis, nes man ji labai padėjo leidžiant pirmąją knygą „Mūsų santykių ritualai“ ir derinanti procesus dėl sekančių. Jos akys žiba knygomis, jos širdis myli tekstus, o siela tikriausiai gyvena literatūroje. Tikrai, pastebėsite tai vos tik ją sutiksite. Norėčiau, kad šie mokymai būtų buvę prieš man pradedant rašyti, tikriausiai būčiau sutaupęs kokius metus laiko ir kelis tūkstančius eurų. Rekomenduoju ir linkių sėkmės kūryboje. Turėsite puikią gidę. Rekomendacija nuoširdi ir neužsakyta 🙂

 2. Būtent Vitalijos dėka “Trumpametražiai” išėjo “Alma litteroje” ir būtent tokie, apie kokius svajojau. Ji man tapo gerąja fėja, stebukladare, nes dar niekad iki tol knygos leidybos procesas nebuvo toks lengvas ir fainas. Tai nepaprastai kūrybiškas, talentingas, bet ir stipriai išreikšto racionalaus prado žmogus. Žodžiu, tikra retenybė:)

 3. „Vitalija yra nuostabus asmuo, kuris pasirūpina kiekviena detale, nukreipia tinkama linkme. Vitalija turi patirties tiek kaip rašytoja, tiek kaip puikiai išmananti leidybos verslą, todėl, patikėjus į jos rankas savo pirminį rankraštį, gali laukti stebuklo, kuris nustebins ir patį rašytoją. Vitalija pasirūpins, kad rašytojas užsiimtų tuo, kas jį labiausiai traukia – rašymu ir jos dėka rašymas taps knyga, besipuikuojančia knygynuose. Todėl ypač rekomenduoju šiuos mokymus norintiems pradėti rašyti, bet bijantiems pradėti ar nežinantiems nuo ko pradėti, šie mokymai būtini tiems, kurie jau rašo, bet dar nesusidūrė su leidybos verslu, tai padės išvengti dažniausių rašytojų klaidų. Džiaugsmingo Jums visiems kelio, kuriuo kartu su Jumis eis Vitalija, link savo knygos turėjimo rankose!“ – Karolis Petryla, 5 knygų autorius, teisininkas, verslo konsultantas.

 4. Aš pažystu Vitalija jau kelis metus. Susipažinome per PDR. Vitalija kaip poetė, knygų “pribuvėja” ir žmogus yra mane daug kartų įkvėpusi. Jinai tiesog skleidžia kūrybingumą. Rekomenduoju jos kursą. Vitalijos kūrybinę dvasia kartu su jos patirtim leidžiant knygas didelioje leidykloje yra retas dėrinys, kuri jinai noriai dalinasi su kitais.

 5. Esu kelių knygų autorius, tačiau Vitalijai esu nuoširdžiai dėkingas už tą indėlį, nuoširdžius patarimus, korekcijas ir nemenkas leidybos pastangas, kad mano „Afganistano daktaras“ išvystų dienos šviesą.
  Vitalija nepaprastai, kūrybinga ir charizmatiška asmenybė. Įdomi ir profesionali rašytoja, kurios patarimais ir įžvalgomis gali pasikliauti kiekvienas autorius, tiek žinomas, tiek pradedantis.
  Esu įsitikinęs, kad Vitalija ir jos projektas, kūrybinio proceso išmanymas ir neabejotini literatūriniai gebėjimai yra tai, ko ypač trūksta pradedantiems kurti autoriams.
  Nepraleiskite progos kartu su Vitalija pasinerti į dar neatrastą kūrybos pasaulį.
  Neabejokite! Ir tada jūsų Jūsų kūriniais mėgausis ir žavėsis tie, kuriems yra svarbi knyga, kurie gyvena literatūra ir jos magija.

  Vilius Kočiubaitis, autorius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *